Lärare

Lärare

Bodil Svalberg

Skolbibliotekarie

bodil.svalberg@waldorfumea.se

Lärare

Izabelle Segerstedt

Pedagog på Äppelblomman

izabelle.segerstedt@waldorfumea.se

Josefin Sundström Thysell

Pedagog på Humlan

josefin.thysell@waldorfumea.se

Michaela Overbeeke

Resurs på Solglimten

michaela.overbeeke@waldorfumea.se

Emilia Hennix Isling

Biträdande rektor

emilia.hennix@waldorfumea.se

Milly Lai

Pedagog på Nyckelpigan

Qianyi.Lai@waldorfumea.se

Sara Almgren

Vikarie på Solklockan

info@waldorfumea.se

Frida Blommé

Pedagog på Solrosen

frida.blomme@waldorfumea.se

Maria Eriksson

Pedagog på Myran

maria.eriksson@waldorfumea.se

Jessica Gustavsson

Pedagog på Ringblomman

jessica.sandell@waldorfumea.se

Ellen Svedjeland

Pedagog på Ringblomman

ellen.svedjeland@waldorfumea.se

Anna Persson

Pedagog på Ringblomman

anna.persson@waldorfumea.se

Alexandra Strömberg

Pedagog på Solstrålen

alexandra.stromgen@waldorfumea.se

Lisa Modin

Pedagog på Äppelblomman

lisa.modin@waldorfumea.se

Björn Zachrisson

Pedagog på Solklockan

bjorn.zachrisson@waldorfumea.se

Carin Olsson

Pedagog på Solkatten

carin.olsson@waldorfumea.se

Lars Bergström

Pedagog på Solklockan

lars.bergstrom@waldorfumea.se

Anna-Karin Bjärnesand

Pedagog på Solklockan

anna-karin.bjarnesand@waldorfumea.se

medarbetare

vad händer på skolan?

Till kalendern