Kontakt förskolan

Lisa Modin

Solrosen, Äppelblomman, pedagog

lisa.modin@waldorfumea.se
Frida Blommé

Solrosen, Äppelblomman, pedagog

frida.blomme@waldorfumea.se
Daniela Roman

Solrosen, pedagog

daniela.roman@waldorfumea.se
Jessica Gustavsson

Solrosen, Ringblomman, pedagog (föräldraledig)

jessica.gustavsson@waldorfumea.se
Anna Jidell

Solrosen, Ringblomman, pedagog

anna.jidell@waldorfumea.se
Ellen Svedjeland

Solrosen, Ringblomman, pedagog

ellen.svedjeland@waldorfumea.se
Anna Persson

Solrosen, Ringblomman, pedagog

anna.persson@waldorfumea.se
Milly Lai

Solrosen, Nyckelpigan, pedagog

Qianyi.Lai@waldorfumea.se
Maria Eriksson

Solrosen, Myran, pedagog

maria.eriksson@waldorfumea.se
Josefin Sundström Thysell

Solrosen, Humlan, pedagog

josefin.thysell@waldorfumea.se
Lars Bergström

Solgården, Räven, pedagog

lars.bergstrom@waldorfumea.se
Rebecca Tornberg

Solgården, Räven, pedagog

rebecca.tornberg@waldorfumea.se
Carin Olsson

Solgården, Katten, pedagog

carin.olsson@waldorfumea.se
Anna-Karin Bjärnesand

Solgården, Igelkotten, pedagog

anna-karin.bjarnesand@waldorfumea.se
Malou Pettersson

Solgården, Haren, pedagog

malou.pettersson@waldorfumea.se
Alexandra Strömgren

Solgården, Ekorren, pedagog

alexandra.stromgren@waldorfumea.se
Michaela Overbeeke

Solgården, Björnen, resurs

michaela.overbeeke@waldorfumea.se
Björn Zachrisson

Solgården, Björnen, pedagog

bjorn.zachrisson@waldorfumea.se
Liv Bladh

Ledig för studier, pedagog

liv.bladh@waldorfumea.se

Telefonnummer Förskolan

Solrosen Köket - 0725694391
Biträdande rektor (Emilia Hennix Isling) - 0706257241

Solrosen Äppelblomman, Myran, Nyckelpigan - 0725694392
Solrosen Ringblomman, Humlan - 0725694393

Solgården Haren, Katten och Ekorren (Gula huset) - 0725694394
Solgården Igelkotten och Räven (Blå huset) - 0725694395
Solgården Björnen (Rosa huset) - 0725694390

vad händer på skolan?

Till kalendern