Kontakt förskolan

Milly Lai

Solsrosen, Nyckelpigan, pedagog

Qianyi.Lai@waldorfumea.se
Lisa Modin

Solrosen, Äppelblomman, pedagog

lisa.modin@waldorfumea.se
Izabelle Segerstedt

Solrosen, Äppelblomman, pedagog

izabelle.segerstedt@waldorfumea.se
Anna Jidell

Solrosen, pedagog (föräldraledig)

anna.jidell@waldorfumea.se
Frida Blommé

Solrosen, pedagog

frida.blomme@waldorfumea.se
Lodey Banga

Solrosen, pedagog

lodey.banga@waldorfumea.se
Anna Persson

Solrosen, Ringblomman, pedagog

anna.persson@waldorfumea.se
Ellen Svedjeland

Solrosen, Ringblomman, pedagog

ellen.svedjeland@waldorfumea.se
Jessica Gustavsson

Solrosen, Ringblomman, pedagog

jessica.sandell@waldorfumea.se
Maria Eriksson

Solrosen, Myran, pedagog

maria.eriksson@waldorfumea.se
Josefin Sundström Thysell

Solrosen, Humlan, pedagog (vikarie)

josefin.thysell@waldorfumea.se
Sara Almgren

Solgården, vikarie

info@waldorfumea.se
Alexandra Strömberg

Solgården, Solstrålen, pedagog (vikarie)

alexandra.stromgen@waldorfumea.se
Anna-Karin Bjärnesand

Solgården, Solklockan, pedagog

anna-karin.bjarnesand@waldorfumea.se
Lars Bergström

Solgården, Solklockan, pedagog

lars.bergstrom@waldorfumea.se
Carin Olsson

Solgården, Solkatten, pedagog

carin.olsson@waldorfumea.se
Michaela Overbeeke

Solgården, Solglimten, resurs

michaela.overbeeke@waldorfumea.se
Björn Zachrisson

Solgården, Solglimten, pedagog

bjorn.zachrisson@waldorfumea.se

Telefonnummer Förskolan

Solrosen Köket - 0725694391
Biträdande rektor (Emilia Hennix Isling) - 0725694390

Solrosen Äppelblomman, Myran, Nyckelpigan - 0725694392
Solrosen Ringblomman, Humlan - 0725694393

Solgården Solstrålen, Solklockan - 0725694395
Solgården Solglimten, Solkatten - 0725694396

vad händer på skolan?

Till kalendern