kontakt fritidshem

Amanda Edeholt
Fritidspedagog (mellanmål och stängningar)
amanda.edeholt@waldorfumea.se
Sebastian Stefansson
Fritidspedagog (samverkan klass 2)
sebastian.stefansson@waldorfumea.se
Tove Mattson
Fritidspedagog (samverkan klass 4, förskoleklass och flexteamet)
tove.mattson@waldorfumea.se
Niklas Averstad Ryd
Fritidspedagog (samverkan klass 3 och flexteamet)
niklas.averstad.ryd@waldorfumea.se
Niclas Olofsson
Fritidspedagog (skogsansvarig)
niclas.olofsson@waldorfumea.se
Camilla Berglund
Fritidspedagog (samverkan klass 1)
camilla.berglund@waldorfumea.se

vad händer på skolan?

Till kalendern