kontakt fritidshem

Tina Jakobsson
Fritidspedagog (Samverkan klass 2)
tina.jakobsson@waldorfumea.se
Ingemar Zachrisson
Fritidspedagog (ansvar mellanmål)
ingemar.zachrisson@waldorfumea.se
Vidar Berg
Fritidspedagog (Samverkan klass 3)
vidar.berg@waldorfumea.se
Tove Mattsson
Fritidspedagog (samverkan klass 4)
tove.mattsson@waldorfumea.se
Niklas Averstad Ryd
Fritidspedagog (skogsansvarig)
niklas.averstad.ryd@waldorfumea.se
Camilla Berglund
Fritidspedagog (samverkan klass 1)
camilla.berglund@waldorfumea.se

Fritidshemmet telefon
072 206 01 89

Vi har möjlighet att svara i mobilen
kl. 7.00 - 7.50 samt kl. 13.30 - 17.00
Det går även bra att skicka sms med information.

vad händer på skolan?

Till kalendern