Kontakt Övriga medarbetare

Karin Löfqvist

Vikariesamordnare och förskolans kök

karin.lofqvist@waldorfumea.se
Jan Holmgren

Vaktmästare

janne.holmgren@waldorfumea.se
Dan Berglund

Vaktmästare

dan.berglund@waldorfumea.se
Kirsi Puskala

Trädgårdsskötare & lokalvårdare

kirsi.puskala@waldorfumea.se
Marithe Lindblad

Skolbibliotekarie

marithe.lindblad@waldorfumea.se
Agneta Ljungbjörk

Skolans kök

agneta.ljungbjork@waldorfumea.se
David Hörnström

Låsning

linda.zachrisson@waldorfumea.se
Ulrika Lithander

Lokalvårdare

ulrika.lithander@waldorfumea.se
Katrin Granberg

Lokalvårdare

katrin.granberg@waldorfumea.se
Camilla Kaiser

Köksmästare, kock, förskola och förskoleklass

camilla.kaiser@waldorfumea.se

Telefonnummer övriga medarbetare


Vaktmästare Dan Berglund - 073 410 15 13
Vaktmästare Jan Holmgren - 076 773 77 88
Felanmälan lokaler & material - husgruppen@waldorfumea.se

Matsalen Klockargården, Agneta Ljungbjörk - 070 313 88 00
Solrosen kök - 072 569 43 91

vad händer på skolan?

Till kalendern